Sağlık Turizmi

Türkiye sağlık sektöründe, son  yıllarda büyük atılımlar gerçekleştirmiştir. Sağlık sisteminin işleyişi, kalitesi ve  verimliliği büyük ölçüde artmıştır. Özel sağlık hizmetleri de hızla gelişmeye başlamıştır. 

Türkiye; sağlık kurumları  profesyonel insan gücü, alanında uzman doktorları, en yeni teknoloji ve tecrübe birikimi ile Avrupa standartlarının üzerinde hizmet vermektedir.

Türkiye’deki birçok özel hastanenin hizmet kalitesi dünyaca ünlü akreditasyon kuruluşlarınca onaylanmıştır. JCI (Joint Comissions International/Uluslararası Birleşik Komisyonu)

Türkiye konumu itibari ile Sağlık Turizmi açısından bir ana çekim merkezidir. Hem tarihi ve kültürel zenginliği, hem de sağlık alanındaki gelişmişlik seviyesi ile Türkiye, dünyanın göz bebeği olmaya devam etmektedir.

Türkiye, ileri teknoloji kullanan ve fiyat avantajı sunan sağlık tesisleri ile Sağlık Turizminin parlayan yıldızıdır.

Türkiye, sahip olduğu eşsiz konumu itibari ile medikal ve termal turizm kaynaklarını, spa ve wellness imkânlarını beş yıldızlı konaklama seçeneklerini birleştirerek, sağlık turistine kaliteli ve ucuz turizm paketleri sunmaktadır.

Türkiye, geçmişinden gelen misafirperverlik geleneğini medikal turizm hizmeti anlayışıyla birleştirmiştir.

Our Dentist in Turkey olarak

Sağlık turistimizin Türkiye’ye ayak basmasından itibaren, evine uğurlanana kadar ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmet, Odt Personelleri ve Danışmanları tarafından titizlikle sağlanır.